• Narożnik
  • Narożnik

Narożnik nr 6 – kolekcja 2017

Prezentujemy Państwu najnowszą kolekcję narożników, sof i foteli. Zaprojektowaną z myślą o osobach, które potrafią docenić kunszt nowoczesnych i ponadczasowych mebli.

Niepowtarzalność naszych mebli to dzieło pracy zgranego międzynarodowego zespołu projektantów, którzy potrafią twórczo zaadaptować innokulturowe tradycje designerskie, by stworzyć rozwiązania uniwersalne, świetnie wpisujące się w charakter współczesnych wnętrz.

Sztuka tworzenia ponadczasowych projektów mebli wymaga pasji poszukiwania. Nasze kolekcje są efektem procesu dochodzenia do rozwiązań doskonałych, spełniających oczekiwania najbardziej surowego krytyka, jakim jest użytkownik, oczekujący mebli dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach.

 

Certyfikat Jakości

Do każdego zakupionego w naszym salonie mebla dołączamy „Certyfikat Jakości mebli De Velde”, który jest gwarancją najwyższej jakości materiałów i starannego procesu produkcji naszych mebli. W odróżnieniu od większości mebli dostępnych na rynku, meble De Velde poza wyjątkowym i nowoczesnym designem oferują odbiorcy komfort wieloletniego spokojnego użytkowania wynikający z bezkompromisowej dbałości o jakość materiałów.
 

Najważniejsze cechy naszych mebli

 

Naturalna skóra
thumbnailTajemnicą jedwabistej i miękkiej, a jednocześnie niezwykle wytrzymałej skóry zastosowanej w naszych meblach jest wieloletnie doświadczenie włoskich kaletników dobierających i przetwarzających wysokogatunkową skórę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii uszlachetniania i impregnowania, skóra przeznaczona do wykończenia naszych mebli jest wyjątkowo mocna i odporna na wycieranie oraz podarcie, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi lub trzymającymi w mieszkaniu zwierzęta. Sprawdzona technologia przetwarzania materiału zabezpiecza skórę przed wpływem zarówno wilgoci, jak i słońca.

 

Tkanina
thumbnailZastosowane w naszych meblach tkaniny potrafią wzbogacić i nadać niepowtarzalny charakter tak wnętrzom tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Są bezpośrednim przywołaniem uniwersalnej, bo praktykowanej na całym świecie, tradycji wykańczania i zdobienia mieszkań w zgodzie z naturą. Aby radość z posiadania mebli wykończonych tkaniną była niezmącona, stosujemy surowe kryteria doboru tkanin ze względu na pochodzenie surowca, zastosowane ściegi oraz procesie tkania, jak i proces wykończenia. Dzięki temu dajemy Państwu pewność posiadania mebli odpornych na zużycie lub zniszczenie.

 

Szycie
thumbnailWysoka trwałość i precyzja wykonania mebli De Velde jest również zasługą zastosowania najnowocześniejszych technologii szycia. Komputerowy wykrój oraz wykorzystanie zaawansowanych cyfrowych technologii szwalniczych w połączeniu z najwyższej jakości trwałymi nićmi gwarantują za każdym razem wierność wykonania mebla w stosunku do zamierzonego projektu. Niezwykła dokładność i kunsztowność szwów, jak i szlachetność użytych nici, czynią z nich jeden z dodatkowych elementów zdobniczych naszych mebli.

 

Pianki
thumbnailDe Velde stosuje tylko sprawdzone rozwiązania służące podniesieniu komfortu i utrzymaniu jakości mebli przez wiele lat użytkowania. Jednym z ważniejszych elementów mebli odpowiadającym za ich wygląd i komfort są pianki utrzymujące pierwotny kształt poduszek i siedzisk. Do ich produkcji wykorzystujemy pianki na bazie wysokogatunkowych żywic, jak i lateksu, dzięki czemu są odpowiednio sprężyste i nie odkształcają się nawet po wielu latach użytkowania. Odporność pianki na wysoką temperaturę gwarantuje wieloletnie utrzymanie pierwotnej formy mebli.

 

Drewno
thumbnailDo produkcji naszych mebli używamy tylko drewna wysokogatunkowego. Korzystamy z surowca krajowego, przetwarzanego w jednej z najnowocześniejszych w Polsce stolarni, należącej do Beskidzkich Fabryk Mebli. Proces przygotowania drewna spełnia surowe normy jakości zarówno na etapie suszenia i składowania, jak w dalszych procesach impregnacji.