O firmie

Marka DeVelde powstała, ponieważ wierzymy, że zasługujesz na wyjątkowe meble, które są przede wszystkim komfortowe, eleganckie i luksusowe. Właśnie nad takimi rozwiązaniami pracujemy w Beskidzkich Fabrykach Mebli, które są właścicielem i wyłącznym dystrybutorem marki DeVelde.

Co wyróżnia naszą firmę?

Za cel postawiliśmy sobie dostarczyć klientowi produkt, który będzie w pełni dopracowany. Sprawdź, co pomaga nam zrealizować to zadanie.

Pełna kontrola nad produktem

Jesteśmy właścicielami własnej stolarni, szwalni, tapicerni oraz działu technologicznego. Meble DeVelde powstają więc od A do Z pod naszym czujnym okiem. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością produktów, które wypuszczamy na rynek.

Doświadczenie i współpraca

Mamy już za sobą 20 lat działalności w zakresie mebli tapicerowanych. Nasze marki obecne są nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Słowacji, Czechach, na Litwie i na Węgrzech. Cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań, dobierając naszych współpracowników tak, aby spełniali wszystkie niezbędne wysokie standardy.

Ciągłe poszukiwania

Nie osiadamy na laurach. Ciągle szukamy, badamy, sprawdzamy i śledzimy nowości. Dzięki temu firma cały czas się rozwija, a wraz z nią wszystkie produkty. Na bieżąco udoskonalamy i dopracowujemy własnoręcznie nasze meble. Dlatego właśnie marka DeVelde to najwyższa jakość.

Dbałość o szczegóły

Diabeł tkwi w szczegółach, a my dobrze o tym wiemy. To właśnie te drobne rzeczy sprawiają, że produkt zachwyca. Nad każdym z naszych mebli pracujemy z niezwykłą starannością: projekt, wybór materiałów, wykończenia – każdy z tych etapów jest rozważany w najdrobniejszych szczegółach.

Oddając w Twoje ręce meble marki DeVelde, wierzymy, że szybko przekonasz się o tym, jak dużo serca i uwagi poświęcamy naszej pracy. Przekonaj się, że warto nam zaufać!