Jakość

Certyfikat Jakości

Do każdego zakupionego w naszym salonie mebla dołączamy „Certyfikat Jakości mebli De Velde”, który jest gwarancją najwyższej jakości materiałów i starannego procesu produkcji naszych mebli. W odróżnieniu od większości mebli dostępnych na rynku, meble De Velde poza wyjątkowym i nowoczesnym designem oferują odbiorcy komfort wieloletniego spokojnego użytkowania wynikający z bezkompromisowej dbałości o jakość materiałów.

Naturalne skóry
thumbnailTajemnicą jedwabistej i miękkiej, a jednocześnie niezwykle wytrzymałej skóry zastosowanej w naszych meblach jest wieloletnie doświadczenie włoskich kaletników dobierających i przetwarzających wysokogatunkową skórę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii uszlachetniania i impregnowania, skóra przeznaczona do wykończenia naszych mebli jest wyjątkowo mocna i odporna na wycieranie oraz podarcie, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi lub trzymającymi w mieszkaniu zwierzęta. Sprawdzona technologia przetwarzania materiału zabezpiecza skórę przed wpływem zarówno wilgoci, jak i słońca.

 

Tkaniny
thumbnailZastosowane w naszych meblach tkaniny potrafią wzbogacić i nadać niepowtarzalny charakter tak wnętrzom tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Są bezpośrednim przywołaniem uniwersalnej, bo praktykowanej na całym świecie, tradycji wykańczania i zdobienia mieszkań w zgodzie z naturą. Aby radość z posiadania mebli wykończonych tkaniną była niezmącona, stosujemy surowe kryteria doboru tkanin ze względu na pochodzenie surowca, zastosowane ściegi oraz procesie tkania, jak i proces wykończenia. Dzięki temu dajemy Państwu pewność posiadania mebli odpornych na zużycie lub zniszczenie.

 

Pianki
thumbnailDe Velde stosuje tylko sprawdzone rozwiązania służące podniesieniu komfortu i utrzymaniu jakości mebli przez wiele lat użytkowania. Jednym z ważniejszych elementów mebli odpowiadającym za ich wygląd i komfort są pianki utrzymujące pierwotny kształt poduszek i siedzisk. Do ich produkcji wykorzystujemy pianki na bazie wysokogatunkowych żywic, jak i lateksu, dzięki czemu są odpowiednio sprężyste i nie odkształcają się nawet po wielu latach użytkowania. Odporność pianki na wysoką temperaturę gwarantuje wieloletnie utrzymanie pierwotnej formy mebli.

 

Szycie
thumbnailWysoka trwałość i precyzja wykonania mebli De Velde jest również zasługą zastosowania najnowocześniejszych technologii szycia. Komputerowy wykrój oraz wykorzystanie zaawansowanych cyfrowych technologii szwalniczych w połączeniu z najwyższej jakości trwałymi nićmi gwarantują za każdym razem wierność wykonania mebla w stosunku do zamierzonego projektu. Niezwykła dokładność i kunsztowność szwów, jak i szlachetność użytych nici, czynią z nich jeden z dodatkowych elementów zdobniczych naszych mebli.

 

Drewno
thumbnailDo produkcji naszych mebli używamy tylko drewna wysokogatunkowego. Korzystamy z surowca krajowego, przetwarzanego w jednej z najnowocześniejszych w Polsce stolarni, należącej do Beskidzkich Fabryk Mebli. Proces przygotowania drewna spełnia surowe normy jakości zarówno na etapie suszenia i składowania, jak w dalszych procesach impregnacji.